Příchod mobilů Redmi K50 potvrzen. Bude opět i herní dělo?

Redmi K50 datum představení Čína

Maximálně do konce února bychom měli oficiálně spatřit nové chytré telefony ze série Redmi K50. Na sociální síti Weibo láká na únorové čínské představení přímo ředitel firmy Lu Weibing. “Chtěl jsem tady dnes rovnou zveřejnit datum, ale marketingové oddělení mě zastavilo. Že n dobré věci je potřeba si počkat,” zavtipkoval šéf populární Xiaomi značky u oznámení, že tyto mobily dorazí do pár týdnů. Sám další detaily nedoplnil, ale několik starších úniků a spekulací dává tušit, co můžeme očekávat.

Pravděpodobně dorazí hned čtyři varianty, stejně jako u starší série Redmi K40. Tedy při připočtení varianty Gaming Edition, které by se měli zájemci dočkat i letos. Pochopitelně s těmi nejlepšími možnými parametry, mezi které má patřit i špičkový čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Americký procesor, konkrétně Snapdragon 870, má mít ještě klasický model Redmi K50. Varianty K50 Pro a K50 Pro+ pak mají pohánět jednotky Dimensity 8000 a Dimensity 9000 od MediaTeku.

V tuto chvíli je řeč o jménech, která se mají týkat únorového představení v Číně. Jak už bývá zvykem, jednotlivé modely mohou časem vyrazit do světa pod jinými značkami, aby nám Xiaomi zase trochu zamotalo hlavu. Například základní Redmi K50 by se mohl do našich končin dostavit jako POCO F4, herní varianta zase jako POCO F4 GT.

Které “káčkové” Redmi telefony jste už vyzkoušeli?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)