POCO F4 GT má být dalším zabijákem vlajek. Nabídne rychlý displej i nekompromisní výkon

poco f3 gt

Telefony z řady Redmi K jsou ve většině případů známé v Evropě (ale třeba i Indii) pod značkou POCO. O chystaném Redmi K50 jsme poprvé slyšeli již v listopadu minulého roku a nyní víme také o modelu Redmi K50 Gaming Edition Pro, který by se u nás měl označovat jako POCO F4 GT.

POCO F4 GT má dostat MediaTek Dimensity 9000

Web Xiaomiui přišel s informací, že byl v databázi IMEI aktualizován název telefonu Xiaomi Matisse (L10) (21121210G), který byl dříve známý pouze jako telefon značky POCO. Ve výpisu je nyní vidět celé označení POCO F4 GT. Co se týče specifikací, telefon by měl tradičně nabídnout velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem.

POCO F4 GT

Dominantou telefonu má být 120/144Hz OLED displej se čtečkou otisků prstů, přičemž pod kapotou má tikat čipset MediaTek Dimensity 9000, který snese srovnání i s nejnovějším čipsetem od Qualcommu, Snapdragonem 8 Gen1. Hlavním snímačem by pak měl být Samsung ISOCELL HM2 s rozlišením 108Mpx. Nebude však chybět ani 13Mpx ultraširoký senzor OmniVision OV13B10 a 8Mpx teleobjektiv OmniVision OV08856.

Co říkáte na údajné specifikace POCO F4 GT?

Zdroj: gizmochina.com, xiaomiui.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)