TOPlist

Redmi K40 Gaming Edition: bestie upravená pro hry zesměšní nejednu vlajkovou loď. Co nás překvapilo?

Redmi K40 Gaming Edition parametry

Značka Redmi, která patří pod čínského obra Xiaomi, se chystá uvést další zajímavý model. Redmi K40 Gaming Edition bude další model série K40 a některými svými parametry hravě strčí do kapsy vlajkové lodě věhlasných výrobců. Jaká vlastnost nás nejvíc překvapila?

Redmi se zaměřuje především na telefony s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Nová řada Redmi K40 je toho dobrým důkazem, když telefon s výkonným čipem Snapdragon 888 výrobce prodává výrazně levněji než zaběhlá konkurence. Připravovaný Redmi K40 Gaming Edition bude pohánět jiný SoC, ale přesto oslní některými parametry. Telefon bude pohánět b. Tento 6nm čip obsahuje jedno nejvýkonnější jádro Cortex A78 na 3GHz a tři další běžící na 2,6GHz. Společnost jim pak dělají ještě další čtyři úsporná jádra Cortex-A55 o taktu 2GHz.

Redmi K40 Game Enhanced Edition Poco F2: 5G, Dimensity 1200, Price | Everything You Need to Know |

Redmi K40 Game Enhanced Edition Poco F2: 5G, Dimensity 1200, Price | Everything You Need to Know |

Největší zajímavostí Redmi K40 Gaming Edition bude pravděpodobně displej s obnovovací frekvencí 144Hz. Většina špičkových telefonů dnes zvládá maximálně 120Hz. Displej by měl mít úhlopříčku 6,67“ s technologií AMOLED.

Jak je pro vás důležitá obnovovací frekvence displeje?

Zdroj: xiaomitoday

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)