TOPlist

Redmi K30 Pro bude mít 4 700 mAh baterii. Nabídne také výborný displej a skvělý výkon

redmi k30 pro 4 700 mah

Telefon Redmi K30 byl představen již v prosinci a my netrpělivě vyhlížíme jeho Pro verzi. Ta by se měla ukázat ještě tento měsíc. Zařízení bude poháněno čipsetem Snapdragon 865, kterému bude sekundovat 8 GB operační paměti RAM a nyní unikají informace o baterii, která má mít kapacitu 4 700 mAh, přičemž ji bude možné dobít pomocí 33 W nabíječky.

Oproti klasickému Redmi K30 zde bude tedy opravdu velký nárůst ve výpočetním výkonu, jelikož tam nalezneme pouze Snapdragon 730. Očekává se, že se vzhledem nebude příliš lišit, ovšem má být o něco těžší. Redmi K30 má totiž kapacitu baterie 4 500 mAh a pouze 27W nabíjení. Co se týče displeje, ten má zůstat beze změny, což snad nikomu nemůže vadit. Bude se tedy jednat o Full HD + displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Dále se očekává lepší fotoaparát a jedna čočka navíc (pravděpodobně ToF senzor).

Co říkáte na 4 700 mAh baterii Redmi K30 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)