Xiaomi vezme herní monitory útokem. Chystá se levný kousek se 144Hz frekvencí

xiaomi herní monitor redmi

Od doby, kdy společnost Redmi představila svůj vůbec první počítačový monitor uplynuly téměř dva roky. Model Redmi Display 1A je poměrně obyčejným monitorem s průměrnými specifikacemi, který se snaží zákazníky oslovit cenou. Dle dostupných informací ale pracuje na nástupci, který se v tuto chvíli označuje jako Redmi Display 1A Pro. Oproti svému předchůdci by měl nabídnout hned několik vylepšení.

Redmi Display 1A Pro má nabídnout i Nvidia G-Sync

Monitor získal certifikaci TUV Rheinland a to díky nízkému vyzařování modrého světla. Šušká se, že by měl být vybaven minimálně 144Hz obnovovací frekvencí a technologiemi jako AMD FreeSync či Nvidia G-Sync. Počítá se rovněž s Full HD rozlišením a 24″ či 27″ úhlopříčkou. S největší pravděpodobností tedy půjde o další herní monitor, se kterými má Xiaomi poměrně dost zkušeností.

Xiaomi Mi Monitor 1A Review – Minimalist Monitor!

Xiaomi Mi Monitor 1A Review - Minimalist Monitor!

Spekuluje se o nasazení Full HD rozlišení a několika velikostech. Přestože půjde o levnější kus hardwaru bude tento monitor pochopitelně o něco dražší, než základní Redmi Display 1A, který se prodává asi za 2 000 Kč bez daně.

Jaký monitor doma používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek