Redmi Buds 4 Active jsou nová sluchátka se slušnou výdrží a 12mm měniči

xiaomi buds 4 active
  • Redmi Buds 4 Active jsou další sluchátka od Xiaomi
  • Zamíří i na globální trh
  • Zaujmou třeba 12mm měniči a slušnou výdrží

Společnost Xiaomi představila nové sluchátka Redmi Buds 4 Active, která zamíří i na globální trh. Jedná se o základní model, který uchvátí především méně náročné posluchače, kteří si nepotrpí na podporu hromady kodeků nebo třeba transparentní režim.

Sluchátka Redmi Buds 4 Active disponují 12mm měniči, což je určité zlepšení oproti klasickým Redmi Buds 4. Ty mají totiž 10mm měniče. Počítat můžeme s aktivním potlačením hluku, ale výrobce na svých stránkách neuvádí transparentní režim, jehož absence je rozhodně škoda. Stejně tak se musíme spokojit se základním SBC kodekem. Konstrukce splňuje certifikace IPX4, na jedno nabití vydrží s pouzdrem až 28 hodin, samotná sluchátka by měla vydržet 5 hodin. Pokud vám baterie dojde, stačí jim 10 minut v pouzdře, abyste mohli poslouchat další 2 hodiny.

O konektivitu se stará Bluetooth 5.3 s funkcí Fast Pairing od Googlu, nechybí ani základní dotyková gesta. Čínský gigant si cenu a dostupnost na jednotlivých trzích nechal zatím pro sebe, je ale jisté, že budou k dostání pouze v černé variantě.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaká sluchátka používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)