Redmi Band představen. Je levnější než Mi Band 4 a má větší displej

redmi band

Společnost Xiaomi dnes představila cenově dostupný náramek Redmi Band, který vyjde na pouhých 95 CNY, což je asi 350 korun bez daně. Navzdory nízké ceně má tento chytrý náramek několik výhod oproti staršímu Mi Band 4. Které to jsou?

Tak třeba displej. Ten je typu OLED, je barevný a má velikost 1,08″. Je tedy o něco větší, než 0,95″ displej u Mi Band 4. Sklo displeje je pak úplně ploché, bez jakéhokoliv náznaku zakřivení. Redmi Band dokáže zobrazovat notifikace z telefonu a kromě toho má také vlastní předpověď počasí. Samozřejmostí je optický snímač srdeční frekvence a sledování 5 různých sportovních aktivit. V neposlední řadě se můžeme spolehnout také na funkci sledování spánku.

Nový Redmi Band také zjednodušuje nabíjení, jelikož má standardní USB-A konektor. Náramek tak stačí zapíchnout do jakéhokoliv USB-A portu, takže sebou nemusíme tahat žádné kabely. Pokud jde o baterii, dle oficiálních informací vydrží až 14 dní, což je o týden méně, než Mi Band 4. Plné nabití pak trvá asi 2 hodiny. Nechybí samozřejmě odolnost proti vodě, takže není problém s náramkem plavat. Jedna věc však chybí – NFC. To ale nemá ani Mi Band 4, pokud nepočítáme čínskou verzi.

Jak se vám líbí nový Redmi Band?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nfc platby telefonem android pay

Co je NFC a k čemu je dobré ho použít?

Články Karel Kilián Karel Kilián
9 min. uložit na později

Komentáře (8)