Xiaomi AirDots 3 Pro uvedena: S těmito funkcemi i cenou budou trhák

Redmi AirDots 3 Pro specifikace

Jak už bylo před pár hodinami avizováno, čínská společnost Xiaomi dnes v rámci představování nového mobilu Redmi Note 10 Pro 5G ukázala také nová sluchátka spadající pod tuto dceřinou značku. A jde o velkou malou věc. Model Redmi AirDots 3 Pro má specifikace, které v nejzajímavějších aspektech minimálně dohánějí konkurenci. A současně přináší hned několik evolučních novinek do celé této řady. V kombinaci s tradičně velmi příjemnou cenou půjde nepochybně o další prodejní trhák.

Redmi AirDots 3 Pro specifikace bílá

První novinkou v řadě Redmi AirDots je implementace ANC neboli aktivního potlačení hluku. V tomto případě až do úrovně 35 dB. Hlavně hráče či streamery pak potěší snížená latence 69 milisekund a sluchátka jde přitom napojit na dvě zařízení naráz. Využívají Bluetooth 5.2. Už z dřívějších podkladů bylo patrné, že mezi specifikace Redmi AirDots 3 Pro bude patřit i USB-C konektor a hlavně bezdrátové nabíjení. Obojí bylo potvrzeno. S pouzdrem je celková výdrž 28 hodin.

Po stránce designu se bavíme o téměř totožných sluchátkách jako u minulých modelů od Redmi. Pouzdro je však nyní placatější a delší, zejména kvůli zajištění bezdrátového doplňování energie. Dostupné budou barvy černá, bílá a růžová. V Číně se začíná novinka prodávat za standardní cenu 349 yuanů, což je asi 1 130 Kč. V předprodeji jsou sluchátka dokonce k sehnání za 299 yuanů, tedy asi 970 Kč. Jakmile se nový model objeví v čínských obchodech, rozhodně ho můžete očekávat v jednom z budoucích vydání našich tipů.

Jaké nároky máte na bezdrátová sluchátka?

Zdroj: Gizchina

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)