Levné Redmi 8 dostává aktualizaci na Android 10 s MIUI 11

redmi 8 android 10

Společnost Xiaomi se aktuálně soustředí na MIUI 12, respektive jeho aktualizace na jednotlivé modely. Stále však nezapomíná na své starší telefony. Redmi 8 totiž dostává Android 10 s nadstavbou MIUI 11. Telefon byl představen v říjnu 2019 a již z krabice disponoval Androidem 9.0 Pie.

Jak již bylo zmíněno, aktualizace obsahuje nadstavbu MIUI 11. Dvanáctá verze se tak do telefonu dostane až později. Aktualizace nese označení 11.0.1.0 QCNCNXM a přináší kromě nového systému také červnové bezpečnostní záplaty. Dále se můžeme těšit samozřejmě na tmavý režim, nová navigační gesta či nové ikonky.

V současné době byla spatřena v Číně a Jižní Koreji, ovšem dá se očekávat, že se během několika následujících dní dostane i na globální trh. V současné době se dá telefon pořídit již za 3,5 tisíce korun, což je poměrně zajímavá cena. A aktualizace na nový Android ji jen podtrhuje. Pokud byste náhodou měli aktualizaci k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte již Android 10 na Redmi 8?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)