Levné Redmi 11A zamíří i na globální trhy. Jakou bude mít výbavu?

redmi 10a

Už v půlce listopadu jsme vás informovali o tom, že Xiaomi chystá levné Redmi 11A. To bylo nyní spatřeno v čínské databázi TENAA, a také na jednom z úřadů v Indii a Singapuru, což pro nás znamená, že se přijde brzy na trh.

V databázi IMDA se Redmi 11A označuje jako 22120RN86G. V čínské a indické databázi má přitom model jiné označení, takže se zřejmě podívá i na globální trhy. Telefon má disponovat 6,7palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1650 x 720 pixelů a pod kapotou má tikat zatím blíže nespecifikovaný osmijádrový čipset s maximální frekvencí 2,0 GHz. Dopomáhat mu má 2/4/6/8 GB RAM a také 32/64/128/256GB úložiště. Bude mít navíc slot na microSD karty, což potěší hlavně budoucí majitele základních verzí.

Výdrž dostane na starost 5000mAh baterie a hlavní snímač se pochlubí s rozlišením 50 Mpx. Zatím není jasné, co dalšího nejlevnější telefon od Redmi nabídne, ale na další podrobnosti bychom neměli čekat příliš dlouho.

Stačil by vám podobně vybavený mobil?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)