Jeden z e-shopů omylem uvedl Redmi 10. Známe kompletní specifikace i design

redmi 10 představení

Plánovaný telefon Redmi 10 právě unikl v Singapuru jednomu z e-shopů. Ten prozrazuje nejen cenu, ale odhaluje také oficiální snímky a specifikace. O telefonu tedy víme v podstatě vše ještě před jeho oficiálním uvedením, které by nemělo být daleko.

Redmi 10 neplánovaně odhaleno

Na zadní straně můžeme počítat se čtyřmi snímači, přičemž ten hlavní dostane rozlišení 50 MPx. Můžeme si všimnout stříbrného zvýraznění, které Xiaomi poprvé použilo u Mi 11 Ultra. Doplní jej 8MPx ultraširoký snímač a dva 2MPx senzory. Pod kapotou bude tikat čipset MediaTek Helio G88, jedná se o nedávno představený osmijádrový čip s dvěma jádry Cortex-A75. Dopomáhat mu bude 6 GB RAM a 128GB úložiště. Dá se ale čekat, že se bude prodávat v několika variantách.

Přední stranu pokryje 6,5″ LCD displej s Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí, přičemž uprostřed jej narušuje průstřel s 8MPx selfie kamerkou. Čtečka otisků prstů se pak nachází na boku telefonu v power tlačítku. Můžeme počítat s MIUI 12, které poběží na Androidu 11 a 5 000mAh baterie s podporou 18W nabíjení. A co cena? Ta se samozřejmě bude trochu lišit v jednotlivých státech, ovšem v Singapuru bude k dostaní za 249 SGD, což je asi 4 000 korun.

Jak se těšíte na Redmi 10?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)