Nadcházející telefon Redmi 10 dostane 6 000 mAh baterii. Co dalšího víme?

redmi 10

O telefonech Redmi Note 9 5G jsme vás informovali celkem nedávno. Kromě nich však čínská firma plánuje představit také model Redmi 10, který dle TEENA dostane hned 6 000 mAh baterii. Známe ale také další zajímavé specifikace. Pojďme se na ně tedy mrknout.

Redmi 10 dostane 6 000 mAh baterii

Telefon mí mít název buď Redmi 10, nebo Redmi Note 10. Většina leakerů se však shoduje na prvním názvu. Dle specifikací víme, že bude telefon disponovat 6 000 mAh baterií, na zadní straně nalezneme čtyři fotoaparáty a známe dokonce také použitý čipset. Dle všeho se jedná o MediaTek Helio G85, který nalezneme třeba i v Redmi Note 9. Hlavní fotoaparát má disponovat rozlišením 64 megapixelů, na přední straně pak nalezneme 8 megapixelovou selfie kamerku.

Co se týče RAM a úložiště, budeme mít na výběr ze třech možností. Základní kapacita RAM bude 4 GB, následovat pak bude 6 a 8 GB. Z velikostí budeme mít k dispozici 64, 128 a dokonce i 256 GB. O displeji zatím nevíme nic víc, než velikost. Má se jednat o 6,53″ LCD panel, ale rozlišení, ani obnovovací frekvenci neznáme.

Co říkáte na nadcházející Redmi 10?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)