TOPlist

Nové hodinky spustily velký redesign appky Galaxy Wearable

Galaxy Wearable redesign Watch4 Samsung

V rámci vývoje nových chytrých hodinek Galaxy Watch4 Samsung evidentně nezapomněl ani na „oživení“ související aplikace Galaxy Wearable. Nástroj, který je mobilním společníkem nositelné elektroniky této značky a který se výraznějšího zásahu do vizuální stránky nedočkal už pěkně dlouho, v podstatě od základu změnil svůj vzhled. Částečně z donucení, neboť nové Watch4 jsou první Samsung hodinky, ve kterých běží systém Wear OS od Google. To pochopitelně nějaký redesign aplikace vyžadovalo.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Nová podoba se například zbavila spodního menu a veškeré položky jsou dostupné na hlavní kartě. V případě hodinek některé skrze velké dlaždice v horní části. Galaxy Wearable odteď potěší i uživatele, kteří úplně nepřišli na chuť tmavému režimu. Ten nebude natvrdo vynucený, ale bude se umět s běžným světlým střídat například i podle denní doby.

Hodně se proměnila také nabídka pro přepínání mezi jednotlivými zařízeními. Připomeňme, že aplikace je určena například i pro ovládání sluchátek Samsung Galaxy Buds. Jejich karta až tolika změn nedoznala.

Který vzhled se vám líbí víc?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)