Redesign Google Play je blízko. Obchod s aplikacemi s novým vzhledem obdrží i spodní lištu

redesign google play obchod

Material Design 2 obdrželo v uplynulých dnech měsících velké množství aplikací včetně Gmailu či třeba Google Disku. Další na řadě je obchod Google Play. Server 9to5Google se dostal k nové verzi, kde je již redesign Google Play aktivní.

Redesign Google Play na prvních snímcích

Hlavní změny si všimnete ihned. Na mysli máme přidání nové spodní lišty, kde se nachází čtyři kategorie věcí v Google Play (slevy na aplikace). Samotné ikony jsou vyvedeny v Material Designu. Na vrchní straně je předělaný vyhledávací panel. Mnohem více se navíc využívají zaoblené prvky.

Vysunovací menu prošlo také změnami. V celém designu nyní vévodí mnohem více bílá barva, přesně tak, jak jsme u Material Theme zvyklí. Nechybí ani nový font Google Sans. Samotná aplikace ještě v tuto chvíli nabízí uživatelům starý design. Jeden z důvodů je to, že tento redesign není zcela finální. Přesné datum vydání není v tuto chvíli známé, mělo by jít ale maximálně o týdny.

Jak se vám líbí nový design Google Play?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)