TOPlist

Telefony od značky RED končí. Vývoj Hydrogen Two byl ukončen

red hydrogen konec

Společnost RED je známá hlavně kvůli svým profesionálním kamerám. Dva roky zpátky jsme mohli vidět i představení prvního telefonu RED Hydrogen. Mnozí si od něj slibovali revoluci, ať už kvůli perfektnímu fotoaparátu, nebo netradičnímu 3D displeji. Po několika odkladech se telefon dostal na trh v minulém roce, nicméně šlo o podobný propadák jako třeba Essential Phone. Brzy jsme se měli dočkat představení druhé generace RED Hydrogen, jenže už ho neuvidíme.

Zakladatel RED odchází do důchodu a s ním končí i Hydrogen

Jim Jannard založil několik společností, největší úspěch zaznamenal však s RED a také s Oakley. Nyní oznámil, že po 45 letech budování svého „malého“ impéria odchází do důchodu. Společnosti RED i Oakley pokračují nadále. Ukončen byl jen projekt Hydrogen, tedy chytré telefony.

telefon red hydrogen

V létě tohoto roku přitom ještě tvrdil, že se začíná pracovat na dalším chytrém telefonu. Nikdy jej už ale neuvidíme. Pokud vás „šílenství“ ohledně Hydrogen One telefonu minulo, tak se není čemu divit. Telefon se ve finále nakonec prodával pouze v USA a Mexiku. Na závěr ještě Jim Jannard dodal, že sice projekt Hydrogen končí, ale podpora pro jediný vydaný telefon bude nadále pokračovat i v budoucnu.

Mrzí vás konec smartphonů od společnosti RED?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)