TOPlist

Vodafone – Tarif pro dítě zdarma a sleva pro studenty!

vodafone-logo

Je zřejmé, že si společnost Vodafone uvědomuje nebezpečí, které se objevilo spolu s plánovanou dohodou operátorů Telefónica O2 a T-Mobile o sdílení vlastních sítí. Snaží se proto zaujmou zákazníky trochu jinou cestou. Vodafone se svojí novou nabídku snaží zacílit na mladé páry s dětmi a na studenty. O jakou nabídku se přesněji jedná?

První nabídka je zacílena na rodiče s mladými dětmi. Pokud máte dítě ve věku od 6 do 12 let a vlastníte některý z tarifů Red, Red se vším všudy či Red Premuim, tak pro vás tato nabídka může být velmi zajímavá. Při splnění všech těchto podmínek budete mít nárok na Tarif pro dítě zdarma. Ten je samozřejmě podmíněn dvouletým úvazkem u hlavního tarifu.

Vodafone

Jak již z tabulky vyplývá, jedná se o tarif, který bude nabízen zdarma a bude obsahovat neomezené volání v síti Vodafone, neomezené SMS v síti Vodafone a 20 MB internetu. Do ostatních sítí je volání zpoplatněno částkou 3,49 Kč/min a SMS částkou 1,51 Kč/SMS. Nabídka platí do konce měsíce říjen, více najdete na stránkách Vodafone dítě zdarma.

Druhá nabídka se týká studentů. Ty budou mít nově nárok na slevu 100 Kč u tarifu Red do sítě. Za 399 Kč tak budete moci získat neomezené volání v síti Vodafone + 130 minut do ostatních sítí v České republice, neomezené SMS v síti Vodafone a internet s FUP 150 MB. Nabídka je k dispozici pro děti a studenty od 6 do 26 let včetně. Více najdete na stránkách Vodafone student.

Vodafone2

Zaujala vás nabídka Vodafonu? Využijete této promo akce?

Zdroj: Vodafone

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)