Nejočekávanější hra podzimu Red Dead Redemption 2 má i aplikaci. Co všechno umí?

red dead redemption 2 android aplikace

Zítra vychází nejočekávanější hra podzimu Red Dead Redemption 2 a díky tomu, že již vyšly recenze, tak už dnes víme, že jde o jednu z nejlépe hodnocených her historie. Ano, můžete ji hrát sice jen na konzolích PlayStation a Xbox, nicméně malou roli v tom hraje i Android. Vývojáři z Rockstar Games totiž představili speciální mobilní aplikaci, kterou budete moct využívat během hraní. Co všechno v aplikaci nalezneme?

Red Dead Redemption 2 zítra vychází. A to rovnou i s mobilní aplikací

Ve zkratce vám aplikaci vytvoří druhou obrazovku, na které se ukazují užitečné informace. Například můžete využívat mapu, značit si na ni zajímavé lokace a následně se podle ni řídit. Pozice hráče se totiž v reálném čase přenáší na mapu v telefonu či tabletu.

red dead redemption 2 mobilni aplikace

Není to ale jediná věc, která se v reálném čase přenáší. V aplikaci také uvidíte rovnou životy, výdrž a další statistiky. Ve hře si můžete zapnout speciální režim bez uživatelského rozhraní a všechny informace si můžete přenést pouze na displej telefonu. Tím se ale nekončí. V telefonu si můžete prohlížet i příběhový deník, který se také v reálném čase aktualizuje. Zároveň se v aplikaci zobrazují statistiky z multiplayeru.

Red Dead Redemption 2 Launch Trailer

Red Dead Redemption 2 Launch Trailer

V neposlední řadě je v aplikaci herní manuál a možnost koupit si digitální příručku a návod. K dispozici bude aplikace na Google Play zítra 26. října, kdy hra Red Dead Redemption 2 oficiálně vychází. Aplikace bude zdarma.

Těšíte se na Red Dead Redemption 2? Vyzkoušíte si mobilní aplikaci?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)