Recenze na internetu rozhodují o koupi telefonu, dokázal průzkum

Sony Xperia Z5 –  náhledový obrázek

Internetové recenze se staly natolik populárními, že před koupí každého telefonu, tabletu nebo dalšího dílu do kompletní smart výbavy dnešní doby, je prvním impulsem prohledání všech koutů internetu. O tomto trendu vypovídá i průzkum společnosti Seznam.cz, který o recenzích hovoří jasně – jsou naprosto klíčové.

Recenze před nákupem elektroniky hledá drtivá většina lidí

Portál Svět Androida vám pravidelně přináší recenze všech nových a zajímavých smartphonů a dalšího příslušenství. Servírovat vám zkušenosti a poznatky z první ruky nás baví, proto jsme rádi, že při koupi elektroniky se drtivá většina budoucích majitelů rozhoduje na základě přečtených produktových recenzí.

recenze svět androida

Recenze před nákupem v těchto kategoriích hledá 76,8 % nakupujících. Z tohoto podílu se jimi nechá ovlivnit závratných 96,8 %. A má to pádný důvod – z recenzí se člověk dozví, jak zařízení pracuje v běžném provozu a také různé nedokonalosti, se kterými se výrobci chlubí neradi.

Mezi hledači a nakupovači elektronických zařízení dominují muži, kteří představují hodnotu 80 %, a nákupy téměř nikdy nejsou spontánního rázu, nýbrž stojí na právě zmiňovaných recenzích.

Jsou pro vás recenze smartphonu nebo hodinek před koupí důležité?

Zdroj: Seznam.

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)