Reálné fotky Xiaomi Mi Mix 4 s MIUI 13 se dostaly na internet. Selfie fotoaparát budete hledat marně

Reálné fotky Xiaomi Mi Mix 4 miui 13 fotoaparát pod displejem spekulace

Rouška tajemství nad očekáváným telefonem Mi Mix 4 od Xiaomi se opět o něco více nadzvedává. Nedávno se na Twitteru objevil pouze render chystaného smartphonu a už tehdy vzbudil pozdvižení. Na snímku byste totiž marně hledali přední foťák. Nyní se však na internet dostaly první reálné fotky Xiaomi Mi Mix 4 a to rovnou s novým MIUI 13.

Reálné fotky Xiaomi Mi Mix 4 s MIUI 13 se dostaly na internet

Na prvním snímku můžeme vidět Xiaomi Mi Mix 4 ze přední strany, kterou téměř celou zabírá zakřivený displej. Pouze ve spodní části je výraznější brada, nad panelem je pak rámeček minimální. Co však naopak budeme hledat zbytečně je selfie foťák. Ten je totiž kompletně ukryt pod displejem. Z tohoto snímku je pak také jasně patrné, že se budeme moci těšit na čtečku otisků prstů v displeji.

Reálné fotky Xiaomi Mi Mix 4 miui 13 fotoaparát pod displejem

Otázkou však zůstává, který fotoaparát pod displejem novinka od Xiaomi dostane. Podle dostupných zpráv by se totiž třetí (nejnovější) generace fotoaparátu pod displejem měla objevit v telefonech až příští rok.

Druhá dostupná fotografie pak zachycuje nastavení telefonu, kde je zobrazeno, že Xiaomi Mi Mix 4 běží na operačním systému MIUI 13. Z fotky také můžeme vyčíst další informaci a sice vnitřní úložiště smartphonu. Minimálně v jedné variantě bude k dispozici 128GB.

Reálné fotky Xiaomi Mi Mix 4 miui 13 fotoaparát pod displejem nastavení

Další specifikace prozatím nejsou známé, spekuluje se ovšem o 4500mAh baterii, 120W drátovém a 70-80W bezdrátovém nabíjení či FHD+ displeji. Šušká se také, že se Xiaomi Mi Mix 4 dočkáme ve třetím čtvrtletí roku 2021.

Jak velkou roli hrají při výběru telefonu nové technologie?

Zdroj: Gizchina, TDroider

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)