Realme spouští novou soutěž. Výherce dostane přes 200 000 Kč

Realme spouští novou soutěž

Společnost Realme, která je mimo své telefony a ostatní příslušenství známá také tím, že spolupracuje na některých projektech se svými fanoušky spouští novou soutěž. Může se ji účastnit každý a tentokrát se týká tapet. O co tedy jde?

Realme spouští novou soutěž

Uživatelé z celého světa nyní mají možnost vytvářet tapety pro telefon Realme 8 5G. Ti nejlepší přitom dostanou odměnu ve výši až 10 000 dolarů, což je v přepočtu asi 215 000 Kč. To ale není vše. Na výherce totiž čeká také stáž přímo ve společnosti Realme. Pokud tedy budete mít dostatek odvahy, kreativity a samozřejmě štěstí, může se vám ze dne na den tak trochu změnit život.

Soutěž byla již zahájena a tak pokud chcete, můžete svůj nápad odeslat přes oficiální web Realme. Končí 12. června 2021 a o výherci rozhodnou tak trochu samotní uživatelé. Lidé z celého světa totiž mohou hlasovat, která tapeta se jim líbí nejvíce. Následně bude nejlepších 200 tapet posuzovat porota, která bude brát zřetel na to, zda se nápad alespoň nějak dotýká hlavního sloganu společnosti – Dare to leap. Výherců bude celkem 53.

Zkusíte se přihlásit do nové soutěže?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)