Realme představilo své první dva bezdrátové reproduktory

první bezdrátové reproduktory realme

Kromě nových telefonů či úplně prvního tabletu představila společnost Realme před několika dny také nové bezdrátové reproduktory. Vlastně svů úplně první. Jejich anglické názvy jsou Realme Cobble a Realme Pocket. Po stránce designu a parametrů jde jako o malého a velkého bráchu.

První bezdrátové reproduktory Realme

Realme Cobble Bluetooth speaker

Větší z nových reproduktorů (200 g) má 5W měnič s pasivním basovým průduchem a frekvenčním rozsahem 110 Hz až 18 KHz. S druhým kusem je možné jej spojit do stereo páru. Disponuje IPX5 ochranou, takže odolá například poprskání vodou. Výdrž 1500mAh baterie na jedno nabití je až devět hodin. Skrze aplikaci Realme Link se dají měnit zvukové režimy. V Indii bude tento model běžně v prodeji za cca 450 Kč s barevnými variantami Metal Black a Electric Blue.

Realme Pocket Bluetooth speaker

Menší model (113 g) má kapacitu baterie 600 mAh a slibuje až šestihodinovou výdrž. O zvuk se stará 3W měnič se stejným frekvenčním rozsahem jako jeho větší kolega. I ostatní hlavní vlastnosti tyto reproduktory sdílejí. Cena menšího kousku je v Indii v přepočtu cca 320 Kč. Barevné varianty jsou Classic Black a Desert White.

Jaké bezdrátové reproduktory jste už vyzkoušeli?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)