TOPlist

Konkurent pro Xiaomi Pad 5? realme chystá výkonný tablet s jemným displejem

realme pad

Společnost realme sice před nějakým časem představila svůj první tablet realme Pad, ale jedná se o zařízení, které spadá do kategorie nižší střední třídy, stejně tak je na tom realme Pad Mini. Před nějakým časem se ale Madhav Sheth, generální ředitel firmy vyjádřil, že se dočkáme tabletu s lepším hardwarem.

realme Pad 5G by se mohl představit již brzy

Leaker Digital Chat Station se nechal slyšet, že chystaný tablet realme Pad 5G má dva různé prototypy. V jednom tiká čipset Snapdragon 870, v tom druhém pak rovnou Snapdragon 8 Gen1+, který ještě Qualcomm oficiálně nepředstavil. Přední stranu by měl pokrývat LCD panel s 2,5K rozlišením a podporou stylusu. O výdrž se má starat 8360mAh baterie.

Realme Pad review

Realme Pad review

V tuto chvíli bohužel nemáme informace o fotoaparátech, rychlosti nabíjení či velikosti, ale jedno je jisté. Stejně jako se chystá do prémiového segmentu Android tabletů vstoupit OnePlus má podobné plány i realme, které patří do stejného korporátu BBK Electronics. S největší pravděpodobností budou nové tablety konkurovat modelům jako Xiaomi Pad 5.

Koupili byste si tablet od realme?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)