realme pracuje na MagDart nabíjení. Firma se inspirovala u Applu

realme magdart nabíjení

Společnost realme dle všeho chystá alternativu k Apple MagSafe, která ponese název MagDart. Prozradilo to nedávné podání tohoto návrhu na EUIPO (Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví), který tam podala společnost Oppo.

realme pracuje na MagDart nabíjení

Dokument nám toho příliš neprozrazuje. Pouze víme, že produkt s názvem MagDart bude bezdrátová nabíjecí podložka pro mobilní telefony. Samotná nabíječka prý stále neprošla certifikačním procesem a vše je zatím v přípravě. Dá se čekat, že podobný produkt představí také další zástupci BBK Electronics, jako je Oppo nebo OnePlus.

realme pracuje na MagDart nabíjení

Pokud nevíte, co je to MagSafe, jedná se o bezdrátové nabíjení nejnovějších iPhonů 12. Samotný produkt je magnetickou nabíjecí podložkou s kabelem, přičemž hlavní výhoda tkví v tom že nemusíte hledat konektor na nabíjení a podložku k telefonu prostě jen přiložíte. Technologie MagSafe však podporuje také třeba nedávno představenou MagSafe powerbanku nebo třeba peněženku, která díky magnetům na telefonech drží poměrně dobře.

Jak se na MagDart těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)