TOPlist

Potvrzeno: řada realme GT2, tablety, notebooky a další zařízení zamíří do Evropy

realme gt2

Minulý týden představila společnost realme řadu GT2, která v sobě zahrnuje dva modely a dočkali jsme se také vylepšené verze notebooku realme Book. Nyní viceprezident firmy a vedoucí pobočky realme International, Madhav Sheth potvrdil, že se nejen telefony, ale i další produkty objeví i na globálním trhu. Zároveň také sdělil, že se dočkáme několika nových tabletů a notebooků.

realme vypustí na globální trh letos hned několik produktů

realme má být jednou z prvních značek, v jejíž noteboocích se mají objevit procesory Intel H 12. generace. Sheth se rozpovídal také o podpoře. Android telefony mají dostávat aktualizace po dobu nejméně dvou let, s bezpečnostními záplatami pak můžeme počítat tři roky.

Realme GT 2 Pro – The Record-Breaking 2022 Flagship⚡️

Realme GT 2 Pro - The Record-Breaking 2022 Flagship⚡️

Kromě telefonů, tabletů a notebooků má firma představit také chytré hodinky, televizory nebo audio doplňky jako jsou sluchátka či reproduktory. Bohužel zatím nebylo sděleno žádné konkrétní datum ani ceny, které budou jistě klíčové v tom, zda produkty uspějí či nikoliv. Každopádně se letos máme konečně i v Evropě na co těšit.

Jaký máte názor na firmu realme?

Zdroj: androidauthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)