Známe cenu realme GT Master Explorer Edition. Nabídne až 19GB RAM

realme gt master

Již na středu, 21. července je nachystaná událost společnost realme, kde se představí mimo jiné také telefony realme GT Master Edition. Očekávají se celkem dva telefony, jeden z nich ponese název Master Edition a druhý z nich Master Explorer Edition. O druhém jmenovaném mámě nyní dost nových a zajímavých informací.

realme GT Master Explorer Edition a 19GB RAM

Telefon dostane prý hlavní snímač 50MPx IMX766 od Sony, který můžeme najít také v mobilech OnePlus 9 Pro nebo Oppo Find X3 Pro. Telefon má navíc přinést operační paměť o celkové kapacitě 19 GB. Z toho bude však 7GB virtuálních a viceprezident společnosti Xu Qi Chase hovoří také o ceně 3 000 CNY, což je asi 10 000 korun bez daně. Tato nejlevnější varianta dostane 6GB RAM a 128GB paměť.

Telefon dostane také 6,55″ AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí a jasem až 1100 nitů. Pod kapotou má pak tikat čipset Qualcomm Snapdragon 870 a o výdrž se má starat 4300mAh baterie s podporou 65W nabíjení.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)