Už víme datum uvedení Realme GT Master Edition v ČR

datum uvedení Realme GT Master Edition v ČR

Procesor Qualcomm Snapdragon 778, operační paměť s velikostí 8 GB RAM, displej s vysokou frekvencí 120 Hz nebo 64mpx hlavní fotoaparát. Ale hlavně netradiční design, který se bude zákonitě vymykat. To jsou parametry nového mobilu Realme GT Master Edition, který brzy vstoupí také na český trh. A už dokonce víme, kdy přesně se tak stane. Společnost dnes oznámila, že tuto novinku si mohou zákazníci v ČR pořídit od 6. září.

realme GT Master Edition | Offical Unboxing

realme GT Master Edition | Offical Unboxing

Telefon, který hardwarově spadá do vyšší střední třídy, má za cíl zákazníky nalákat na neotřelý vzhled. “Realme GT Master Edition navrhl známý japonský designér Naoto Fukasawa a inspiroval se důležitostí cestování pro mladé lidi. Zadní část telefonu proto připomíná zvlněnou strukturu kufru a je vyrobena z konkávní veganské kůže,” popisuje čínská firma. V zahraničí začínají ceny tohoto modelu na 399 amerických dolarech (cca 8 600 Kč) u verze 6GB + 128GB. Vyšší verzi 12GB + 256GB je možné pořídit za 449 dolarů (cca 9 700 Kč). České ceny Realme oznámí při oficiálním uvedení telefonu na trh.

Kolik tipujete, že bude stát v ČR?

Zdroj: TZ Realme

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)