realme uzavřelo důležité partnerství. Vylepší svou největší slabinu?

realme kodak

Telefony realme se neustále zvedají. Nejen že nabízí zajímavý poměr mezi cenou a výkonem, ale dnes můžeme s klidným srdcem jako výhodu označit skvělou nadstavbu realme UI nebo netradiční design telefonů. A co fotoaparáty? Ty nejsou špatné, ale za konkurencí většinou trošičku zaostávají. A to se má nyní díky novému partnerství změnit. Na scénu totiž vstupuje opravdu zajímavý hráč.

realme uzavřelo důležité partnerství. Prý s firmou Kodak

Dle nejnovějších spekulací uzavřelo realme partnerství se společností Kodak. Prvním telefonem, na kterém obě firmy pracují společně má být realme GT Master Edition. Firma Kodak v roce 2012 vyhlásila bankrot, od té doby se zaměřuje spíše na software a hardware pro tiskárny. V roce 2015 to Kodak zkusil s vlastním telefonem IM5, o rok později pak s modelem Ektra. Nijak velkého úspěchu se však ani jeden z telefonů nedočkal.

realme kodak

Kodak má jistě bohaté zkušenosti a tak by mohl firmě realme přinejmenším pomoct s vyladěním softwaru svých fotoaparátů. Na tuto kolaboraci jsme hodně zvědaví.

Je Kodak pro realme dobrou volbou?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)