Realme vypouští na český trh velmi levné telefony narzo

realme narzo 30A český trh cena

Řada telefonů nazro, která velkou měrou stojí za úctyhodnou celosvětovou expanzí značky Realme, míří konečně i na český trh. Čínská firma zde začne jako první prodávat model narzo 30A. Sází na procesor MediaTek Helio G85, velkou 6000mAh baterii a v neposlední řadě i na nízkou cenovku. Celá řada narzo 30 cílí zejména na mladé uživatele smartphonů se zálibou v mobilních hrách. V cestě na tuzemský trh by měl zmíněný model později následovat i Realme narzo 30 5G, které bude prvním telefonem z této rodiny s podporou sítí páté generace.

Základní paramety Realme narzo 30A

  • 6,5″ IPS LCD displej s rozlišením 720 x 1600 px
  • procesor MediaTek Helio G85
  • fotoaparáty 13mpx hlavní + 2mpx hloubkový vzadu a 8mpx vepředu
  • 6000mAh baterie s podporou 18W nabíjení
  • jack, USB-C, bez NFC
realme narzo 30A český trh

„Telefony z řady realme narzo 20 si získaly velkou oblibu hlavně u milionů mladších uživatelů, které oslovila kombinace herního výkonu, velké baterie, rychlého nabíjení a nízké ceny. Série narzo 30 zdědí nejlepší vlastnosti svých předchůdců a přidá zase něco navíc. Tím pomůže naše silné postavení mezi mladými po celém světě ještě upevnit,“ říká Madhav Sheth, vice prezident a CEO Realme pro Evropu a Indii. Telefon Realme narzo 30A přichází na český trh ve variantě 3/32 GB a barevném provedení Laser Blue a Laser Black. Od 5. července je v prodeji za 2899 Kč.

Co říkáte na poměr cena/výkon u tohoto telefonu?

Zdroj: TZ Realme

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)