Konkurence pro Redmi 10? realme představilo model C35 s 50Mpx foťákem

realme c35

Společnost realme představila na českém trhu dvojici nových modelů – realme C31 a realme C35. V tomto článku se budeme zabývat druhým jmenovaným modelem, který je nižší střední třídou, která má za úkol konkurovat mobilům jako třeba Redmi 10 od Xiaomi.

realme C35 se chlubí 50Mpx hlavním snímačem

Pojďme začít displejem. Jedná se o 6,6palcový LCD panel s Full HD+ rozlišením a bohužel 60Hz obnovovací frekvencí. Narušuje jej kapkovitý výřez s 8Mpx selfie kamerkou, na zadní straně se pak v modulu fotoaparátů skrývají tři snímače v čele s hlavním 50Mpx objektivem. Dopomáhá mu pouze 2Mpx makro kamerka a černobílý snímač, který má dokonce VGA rozlišení. Jediným použitelným fotoaparátem tak bude ten hlavní.

Čtečka otisků prstů se pak nachází na boku telefonu v power tlačítku a potěší rovněž přítomnost audio jacku. Výkon dostal na starost osmijádrový čipset Unisoc T616, který v AnTuTu dosahuje na slušné skóre 230 726 bodů. Dopomáhají mu 4 GB operační paměti RAM a 64/128GB úložiště. O výdrž se stará 5000mAh baterie s podporou 18W nabíjení. Na českém trhu vychází základní varianta na 4 399 Kč.

Jak se vám líbí realme C35?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)