realme Book (Slim) se poodhalil. Nabídne 2K displej i tenký design

realme book (slim)

Společnost realme plánuje na 18. srpna hned tři velké akce v Indii, Číně a samozřejmě i Evropě. V Indii a Evropě by mělo dojít na představení telefonů z řady realme GT Master, zatímco v Číně by se měl konečně představit realme Book. Firma o něm přitom odhalila poměrně dost informací.

realme Book (Slim) se poodhalil

realme Book (Slim) by dle slov firmy mělo být “dokonalou kombinací mezi hardwarem a softwarem, která je stvořená k tvorbě” a zatím není jasné, zda bude představen i klasický realme Book, nebo zda půjde o jeden a ten stejný produkt. Tisková zpráva navíc potvrdila, že bude notebook disponovat 2K displejem, což není v dané cenové kategorii standard. O výkon se pak postará procesor Intel Core i5 11. generace.

realmeBook (Slim) | #DesignedToEmpower

realmeBook (Slim) | #DesignedToEmpower

Kromě toho slibuje realme také dlouhou výdrž baterie, podsvícenou klávesnici nebo nabíjení přes USB-C. Překvapivě zde ale bude umístěn také USB-A port.

Jak se vám zatím líbí realme Book (Slim)?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)