Kolik zaplatíme za realme Book? Unikla cena za chystaný laptop

realme book specifikace

Společnost realme představí svůj první laptop již 18. srpna a stále není jasné, zda se dočkáme jednoho nebo hned dvou modelů. Každopádně jeden z kamenných obchodů omylem zveřejnil cenu, takže víme, do jaké cenové kategorie můžeme notebook zařadit.

Cena laptopu realme Book bude příznivá

V jednom kamenném čínském obchodě byl spatřen reklamní plakát, který lákal na nový realme Book a stála u něj cena 4 699 juanů, což je v přepočtu asi 15 600 korun bez daně. Pokud se tedy dostane i na globální trh, můžeme počítat s cenou okolo 18 000 – 20 000 korun.

realme book cena

Co se týče specifikací, můžeme počítat s procesorem Intel Core i5-1135G7 (11. generace), 14″ displejem s rozlišením 2160 x 1440 pixelů s poměrem stran 3:2, kovovým tělem nebo 65W nabíjením. Půjde tak o přímého konkurenta námi recenzovaného Huawei MateBook 14. Ten má totiž velice podobné specifikace, displej i konstrukci a stojí o něco více.

Jak se těšíte na realme Book?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)