Realme aktualizuje rychlostí blesku, Android 12 má uvolnit již příští týden

Realme aktualizace Android 12 (2)

Jen pár hodin poté, co Google oficiálně uvolnil AOSP kódy pro finální verzi Androidu 12 zde máme zprávu, že jedním z prvních výrobců, kteří nabídnou aktualizaci na nejnovější Android by mělo být čínské Realme. Dle dostupných informací Realme aktualizuje jeden ze svých nejpopulárnějších modelů na Android 12 a Realme UI 3.0 již v průběhu příštího týdne.

Realme aktualizuje na Android 12

Nedávno jsme vás informovali, že čínské Realme hodlá spolu s Androidem 12 přinést na své smartphony také novou verzi rozhraní Realme UI 3.0. A jak se zdá, s aktualizacemi výrobce rozhodně nehodlá otálet a první majitelé telefonů Realme by se údajně mohli dočkat nové verze Androidu a Realme UI již 13. října. Konkrétně by se pak mělo dostat na velmi populární a především výkonné Realme GT 5G.  Nicméně zatím není jasné, zda nebudou aktualizace regionálně omezené. Realme by však každopádně mělo patřit k úplně prvním OEM výrobcům, kteří nejnovější Android ve svých produktech nabídnou.

Realme aktualizuje Android 12

Jako další by pak měl s Androidem 12 a Realme UI 3.0 dorazit smartphone Realme GT Neo2. Ten by měl nejnovější Android nabízet již po vybalení z krabičky, tedy alespoň v případě verze pro indický trh, neboť v Číně se již telefon prodává, ovšem ještě s Androidem 11. Start prodeje tohoto modelu na indickém trhu je pak opět plánován na příští týden, přičemž je pravděpodobné, že se dostane i do Evropy.

Byť zdroj informací hovoří o plánu aktualizací u Realme poměrně jasně, my jsme v tomto ohledu stále lehce skeptičtí – ovšem rádi se necháme mile překvapit. Trochu důvěryhodnosti těmto, na první pohled až příliš, optimistickým zprávám pak dodávají fotografie právě Realme GT Neo2, na kterém již nejnovější Android i Realme UI běží. Vedle novinek spojených s Androidem 12 by pak nová verze rozhraní měla přijít s předělaným designem ikon, tapet a rozložení. Zrovna tak bychom se měli dočkat nových funkcí spjatých se správou médií a zabezpečením.

Jak jste zatím spokojeni s tím jak Realme aktualizuje své smartphony?

 

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)