Uniká hromada specifikací chystaného realme 9 Pro. Bude znovu prodejním hitem?

realme 9 pro

V posledních několika dnech je ohledně řady realme 9 poměrně rušno. Nástupci (nejen) v Česku populární se mají představit na jaře a před několika hodinami na internet unikla hromada informací ohledně Pro varianty.

realme 9 Pro dostane Snapdragon 695

Podle nich má pod kapotou chystané střední třídy tikat čipset Qualcomm Snapdragon 695 v kombinaci s minimálně 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Dá se ale očekávat, že telefon půjde koupit i ve verzi s 8 GB RAM. Bohužel prý nemáme počítat se slotem na microSD kartu. Přední stranu má pak pokrývat 6,6″ AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10. Bude jej narušovat průstřel, ve kterém nalezneme 16Mpx selfie kamerku se světelností f/2,5.

realme 9 Pro

Na zadní straně prý nalezneme 64Mpx hlavní snímač se světelností f/1,8 v kombinaci s 8Mpx ultraširokým fotoaparátem se světelností f/2,3 a 2Mpx makro kamerkou se světelností f/2,4. Telefon se má dostat na trh ve druhém čtvrtletí letošního roku, přičemž na něm má běžet systém Android 11. Dá se ale s téměř stoprocentní jistotou říct, že se zanedlouho po uvedení dočká Androidu 12.

Jaké telefony ve střední třídě máte nejraději?

Zdroj: passionategeekz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)