Dorazí Realme 9 Pro do ČR znovu pod jiným jménem?

Realme 9 Pro OnePlus Nord CE 2 Lite

Třetí březnový den by se měl na trhu v Číně oficiálně objevit nový chytrý telefon Realme V25. Zahraniční média informují, že jde nejen o přejmenovaný Realme 9 Pro, který se mimo jiné prodává už i v ČR, ale že na světových trzích brzy ponese se stejnými hardwarovými parametry dokonce i logo jiné značky. Konkrétně by mělo jít o model OnePlus Nord CE 2 Lite, tedy zástupce sesterské firmy z koncernu BBK Electronics Corporation. Spojitost potvrzují nově provedené certifikace.

Telefon by měl mít procesor QUalcomm Snapdragon 695, IPS LCD 120Hz displej s úhlopříčkou 6,6 palce, paměti v kombinacích 6 GB / 8 GB a 64 GB / 128 GB, 64Mpx zadní a 16Mpx přední fotoaparát nebo 5000mAh baterii s podporou 33W nabíjení. Jediným rozdílem by snad měla být odlišná velikost ultraširokého fotoaparátu.

Realme 9 Pro OnePlus Nord CE 2 Lite výkres

Na výkresu v neposlední řadě zaujmou i nápadně stejné rysy zadní strany. Otázkou je, zda bude u této případné variace využity pestré barvy s různými odstínovými odlesky, nebo pod značkou OnePlus dostane telefon decentnější vizáž.

Co říkáte na trend takového přejmenovávání?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)