TOPlist

Realme 7 a 7 Pro: smartphony s 65W nabíjením budou představeny již brzy

Realme 7 predstavení

Smartphony řady Realme 5 a Realme 6 jsou dostupné smartphony se zajímavou – a pro velkou část uživatelů zcela dostatečnou – výbavou. Tyto smartphony pak lze bez ostychu označit za velkého konkurenta i u nás velmi populárních smartphonů Redmi Note od Xiaomi. Nyní společnost prozradila, že se již příští týden můžeme těšit na představení smartphonů Realme 7 a 7 Pro.

Novinek se dočkáme již 3.září

Ohledně novinek zatím nemáme příliš oficiálních informací, ty se zatím omezili na potvrzení přítomnosti podpory „Super Dart“ 65W rychlého nabíjení – to však nejspíše nabídne pouze „Pro“ model. Dále bychom se měli dočkat také přítomnosti 64MPx fotoaparátu. Ten nabízí již současné Realme 6, nicméně novinky by měli obsahovat snímače nové generace. V upoutávce na představení novinek jsme se dočkali také odhalení vzhledu přední strany jednoho z připravovaných smartphonů. Tento pohled nám toho však příliš neprozrazuje – snad jen umístění selfie kamerky v průstřelu na levé straně displeje.

představení Realme 7

Dosavadní modely Realme 5 a Realme 6 disponovali výhradně IPS displeji a čtečkou umístěnou na zádech nebo na boku zařízení. Nová řada Realme 7 by však měla dorazit se čtečkou otisků integrovanou v displeji a s ní spjatým AMOLED displejem. Otázkou však zůstává, zda se jej dočká i základní Realme 7 či pouze Realme 7 Pro. Vše by se však mělo vyjasnit již za týden – 3.září.

Budou podle vás smartphony Realme 7 a 7 Pro důstojnou konkurencí pro Redmi Note od Xiaomi?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)