TOPlist

Razer ukázal Phone Cooler Chroma: Chladí a hraje barvičkami

Razer Phone Cooler Chroma

Značku Razer asi není potřeba alespoň trochu znalejším fanouškům hraní představovat. Proslulý výrobce notně okázalého a pestrého gamingového příslušenství nyní vyráží na trh s dalším kouskem, který se týká telefonů. Novinka Phone Cooler Chroma je kruhový ventilátor na záda smartphonu, který je schopný prostřednictvím Bluetooth ovládání z mobilu měnit rychlost otáček a také vizualizaci při výběru z dvanácti různých barev.

Razer Phone Cooler Chroma chlazení Android Apple MagSafe

Pro použití s novými iPhony počítá zařízení s připnutím přes MagSafe, pro Android mobily a starší jablečné telefony má výrobce univerzální držák s rozpětím 67 – 88 milimetrů. Přímo o chlazení se stará sedmilopatkový ventilátor, jehož maximální otáčky jsou 6400 RPM. I s touto vysokou rychlostí prý dokáže udržet hlasitost chodu pod úrovní 30 dB.

Napájení je řešeno zapojením USB-C kabelu, takže se musí aktivní Razer chladič buď zapojit rovnou do telefonu, nebo do powerbanky či zásuvky. Cena zařízení je 60 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 1 350 Kč. K objednání je přímo z webu výrobce.

Které hry vám nejvíc zahřívají mobil?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)