Pomocí brýlí Ray-Ban Stories nyní můžete textovat a volat přes Messenger

facebook ray-ban stories messenger aktualizace

Chytré brýle Ray-Ban Stories, které firma vyvinula ve spolupráci s Facebookem (nyní Meta) dostávají aktualizaci, která přináší hned několik nových funkcí. Mezi ty nejhlavnější však patří podpora hlasového asistenta, díky kterému budete moci odesílat a přijímat zprávy přes Messenger a také přes něj uskutečňovat hlasové hovory.

Ray-Ban Stories dostávají novou aktualizaci

Kromě toho bude možné hlasem ovládat také přehrávání obsahu jako pozastavit/pokračovat, upravovat hlasitost nebo si dokonce vyžádat aktuální stav baterie. Aktualizace by měla být dostupná všem, kteří mají v brýlích nainstalovaný poslední firmware.

Ray-Ban Stories

Ray-Ban Stories

Kromě toho společnost Meta láká na to, že bude Ray-Ban Stories pravidelně aktualizovat a můžeme se prý těšit na hromadu funkcí, které se pro brýle chystají. Pokud nevíte, k čemu jsou Ray-Ban Stories dobré, můžete se mrknout na video od Petra Máry, který je testuje delší dobu.

Chytré brýle Ray-Ban Stories. Konec soukromí?

Chytré brýle Ray-Ban Stories. Konec soukromí?

Využili byste brýle Ray-Ban Stories?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)