Řada Galaxy S22 dostane komponent ze tři roky starého Galaxy S10. Není čas na změnu?

galaxy s22 selfie kamerka

Řada Galaxy S22 bude mít dle všeho premiéru až v únoru. Samsung se totiž rozhodl, že Galaxy S21 FE posune na leden, takže si na jihokorejské vlajkové telefony počkáme o měsíc déle. To ale snad není žádná katastrofa. Nejnovější informace však prozrazují, že ačkoliv telefony přinesou spoustu novinek, jednu věc Samsung vůbec nezmění a to sice selfie kamerku.

Galaxy S22 dostane stejnou selfie kamerku jako Galaxy S10

Telefony Samsung Galaxy S22 a Samsung Galaxy S22 Plus zůstanou u 10Mpx selfie kamerky. Půjde tedy o stejné rozlišení, které firma použila v telefonech řady Galaxy S21, Galaxy S20 a dokonce i Galaxy S10. Stejná zůstane rovněž selfie kamerka u Galaxy S22 Ultra, která dostane rozlišení 40 Mpx. I tu jsme měli možnost vidět u telefonů Galaxy S21 Ultra a Galaxy S20 Ultra.

samsung galaxy s21 selfie

Co se předních foťáků týče, hlavní snímač nově dostane u S22 a S22 Plus rozlišení 50 Mpx s tím, že Ultra dostane opět 108Mpx snímač, který má být vylepšený.

Jak se na řadu Galaxy S22 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)