Řada Honor Magic 3 nabídne brutální výkon i selfie kamerku pod displejem

honor magic 3

Společnost Honor již potvrdila, že své připravované vlajkové lodě Honor Magic 3 a Honor Magic 3 Pro světu ukáže 12. srpna. Díky únikům informací a různým spekulacím máme o telefonu poměrně dobrou představu a tak přibližně víme, co od něj očekávat. Kromě toho známe také ceny.

Honor Magic 3 a únik informací

Nejnovější únik informací pochází z Číny a hovoří o cenách. Klasický model by měl začínat na 3 999 CNY, což je asi 13 400 korun bez daně, zatímco vybavenější Pro varianta bude oceněna na 4 999 CNY, tedy asi 16 700 korun. U nás budou telefony samozřejmě o něco dražší. Model Pro má mít navíc duální selfie kamerku, která bude schovaná pod displejem, který by měl mít rozlišení 1228p a zakřivené okraje.

honor magic 3

Klasický model dostane dle všeho 6,76″ displej s rozlišením 2772 x 1334 pixelů a taktéž zde nalezneme dvě selfie kamerky, které však nebudou pod displejem ale v klasickém průstřelu. Pod kapotou má u Pro varianty tikat model Snapdragon 888 Plus, u standardní verze čipset zatím neznáme. Máme se těšit také na 100W kabelové a 50W bezdrátové nabíjení.

Jak se na telefony těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)