Řada Galaxy S10 dostává zářijové bezpečnostní záplaty

galaxy s10 bezpečnostní záplaty

Samsung byl tento měsíc se svými aktualizacemi velice rychlý, když model Galaxy S20 FE dostal zářijové bezpečnostní záplaty dříve než kterýkoliv jiný telefon. Během několika posledních dní se začala aktualizace rozšiřovat také na modely Galaxy S10 Lite, Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy Note 20, modely Galaxy Z Flip, Galaxy A52 a Galaxy A72. Nyní přichází řada na telefony Galaxy S10, Galaxy S10 Plus a Galaxy S10e.

Galaxy S10 dostává novou aktualizaci

Aktualizace se označuje jako G97xFXXSCFUH5 a aktuálně by měla být k dispozici v Německu a Švýcarsku. Neobsahuje standardně žádné viditelné novinky, ale spíše vylepšení stability systému a opravy nejrůznějších chyb. Pokud tedy máte některý z výše uvedených telefonů a aktualizace vám ještě nepřišla, zkuste ji manuálně zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru. Je třeba dodat, že Galaxy S10 je velice slušně podporovaný telefon. Jde o více než dva roky starý model, který na trh přišel s Androidem 9 a letos se dočkal updatu na Android 11 s nadstavbou One UI 3.0.

Už jste dostali zářijové bezpečnostní záplaty?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)