TOPlist

I PUBG Mobile zastihla fotbalová horečka. Přichází nové módy

PUBG Mobile fotbal módy update 2.3

Blížící se mistrovství světa ve fotbale se tematicky promítá do mnoha dalších oblastí mimo zelené trávníky nebo dokonce sportovní odvětví. Důkazem je například populární navigační aplikace Waze, která nově obsahuje několik fotbalových prvků. Obsah přizpůsobují také autoři různých her. Patří mezi ně také velmi populární PUBG Mobile, které se dočkalo v rámci nového update 2.3 událostí s fotbalovou tématikou, nový herní mód a oficiální vydání režimu Aftermath.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

Hlavní náplní čerstvé aktualizace 2.3 je nový herní režim Football Mania. V rámci něj byly tři mapy naplněny taktickými předměty, vozidly a cenami s fotbalovou tématikou. V novém sportovním prostředí mohou hráči vstřelit gól pomocí fotbalových míčů a otevřít bedny s odměnami. Každá mapa má trochu jiné prvky, přičemž Erangal se může pochlubit úplně všemi.

PUBG MOBILE | ⚽️ The Kick-off of Football Mania is almost here! 🥅

PUBG MOBILE | ⚽️ The Kick-off of Football Mania is almost here! 🥅

Od 2. prosince bude také fungovat režim Aftermath, který je založený na nejnovější verzi hry Livik. Nabídne bedny s vylepšeními, novou mechaniku energie, místa pro stráže a další. Přichází také systém Creation, skrze nějž bude možné používat různé styly fotoaparátu k pořizování snímků nebo klipů. V nové aktualizaci 2.3 přichází také vylepšení hratelnosti. V různých mapách byla upravena výška respawnu, tlačítko chatu nyní zůstává i po vyhraném zápase a zvuky kroků byly změněny tak, aby bylo možné rozlišit nepřátele od spoluhráčů.

Jak dlouho už hrajete PUBG Mobile?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)