TOPlist

Máte Playstation? Do zítřka můžete koupit PS Plus za super cenu!

sony ps plus sleva
  • Playstation nabízí v rámci Days of Play 25% slevu na tarify PS Plus
  • Levnější předplatné můžete pořídit pouze na webu
  • Akce platí do 12. června

Pokud patříte k majitelům herních konzolí Playstation, jistě jste se těšili na akci Days of Play, která nám přinesla hromadu zajímavých slev a to jak na hardware, tak i na hry a předplatné. Nás oslovila zejména nabídka na PS Plus, které si hodí vždy, tedy alespoň pokud hrajete online.

Minulý rok nám Sony představilo přímého konkurenta k výbornému Game Passu od Microsoftu. Zatímco předtím bylo možné koupit pouze jeden tarif PS Plus, který poskytoval přístup k online hraní a dvěma (někdy třem) titulům každý měsíc, nyní si můžeme zvolit mezi třemi tarify. Ten základní se přejmenoval na PS Plus Essential, nový PS Plus Extra přináší přístup ke stovkám kvalitních her a nejdražší PS Plus Premium přináší nad rámec tarifu Extra přístup ke streamovanému hraní starších her z PS3, PS2 a PS1.

PlayStation App
PlayStation App

Všechna roční předplatná je nyní možné objednat se slevou 25 %, takže třeba základní Essential vychází namísto 1 560 korun na 1 170 korun. Z nějakého důvodu není sleva dostupná přímo na konzoli v Playstation Store, musíte jít do webové aplikace a pořídit předplatné tam.

PlayStation Plus Premium vs. Extra vs. Essential (Buying Guide)

PlayStation Plus Premium vs. Extra vs. Essential (Buying Guide)

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využijete některé ze slev v rámci Days of Play?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)