Kvalitní tablet pro každého? Takhle bude vypadat dostupný Galaxy Tab S7 Lite

První render Galaxy Tab S7 Lite

Začátkem roku a následně v březnu jsme vám psali o chystaném tabletu Galaxy Tab S7 Lite, jehož render nyní vyšel na povrch. Již v březnu bylo odhaleno, že dostane zařízení čipset Snapdragon 750G a údajně se chystá také 5G varianta.

První render Galaxy Tab S7 Lite

Střední třída Android tabletů je v současné situaci dosti chabá. Pár zajímavých kousků se najde, ale většina nedokáže nabídnout dobrý poměr mezi cenou a výkonem a pokud tak chcete opravdu dobrý tablet, kterému nebude chybět výkon, musíte sáhnout po něčem vlajkovém. To by ale mohl právě Tab S7 Lite změnit. V jeho útrobách bude totiž tikat Snapdragon 750G. Tedy naprosto s přehledem použitelný čipset pro většinu úkonů. Dopomáhat mu pak budou 4 GB operační paměti RAM.

Galaxy Tab S7 Lite render

Můžeme počítat také s tenkými rámečky okolo 12,4″ IPS LCD displeje a na zadní straně magnetický pruh pro uchycení pera S Pen. Tablet bude prý uveden na trh v červnu v barvách stříbrná, růžová, zelená a černá. S tímto renderem přišel Evan z webu Voice.

Jaký tablet jste naposledy vlastnili?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)