První fotografie Xiaomi MiBand 4. Potvrdil se barevný displej

xiaomi mi band 4 spekulace

Nedávno se poprvé  objevily informace o tom, že Xiaomi MiBand 4 bude mít barevný displej. Dnes se dostalo na další potvrzení. Na internet totiž unikly reálné fotografie chytrého náramku.

Xiaomi MiBand 4 bude existovat i ve verzi s NFC. Na Google Pay se ale nedostane

Před několika dny jsme se dozvěděli, že u řady chytrých náramků Xiaomi přijdou velké změny. Tou největší bude barevný displej. A tato informace se ukázala jako pravdivá. Na internetu se totiž objevily dvě ne moc kvalitní fotografie tohoto chystaného náramku. Nicméně zřetelně jde vidět barevný displej.

Kvůli barevnému displeji se zvýší i kapacita baterie na 135 mAh, tím se tak má vyrovnat celková výdrž náramku na jedno nabití. Samotné nabíjení také projde změnami, nabíječky ze starších náramků nebudou kompatibilní. Kromě toho prozradil uživatel, který fotografie zveřejnil také to, že náramky jsou téměř identické jako u starších verzí a zároveň se chystá i podpora chytrého asistenta XiaoAI.

To ale v Česku moc užitečné nebude, pokud tedy neovládáte čínštinu. V angličtině tento asistent nefunguje a šance na podporu Asistenta Google je nulová, stejně jako na podporu Google Pay. A to i když by měl náramek existovat i ve verzi s NFC. Představení náramku se očekává v následujících týdnech. Cena náramku se má pohybovat kolem částky 300 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 1 200 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Je podle vás barevný displej správným krokem?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)