Nejpodivnější telefon roku? ProTruly Darling je žhavý kandidát

ProTruly Darling

Vždy se několikrát za rok objeví nějaký méně známý výrobce, který z ničeho nic představí na první pohled hodně netradiční zařízení. Tentokrát je to ProTruly Darling, který se pyšní několika „nej“.

ProTruly Darling je první telefon se 360° fotoaparátem

U telefonu této značky můžete poprvé pořizovat fotografie a videa ve všech směrech najednou a není k tomu potřeba žádné externí příslušenství. K tomu, aby to mohlo fungovat, se musel fotoaparát posunout nad displej, díky tomu telefon vzdáleně připomíná bájné Kyklopy. A aby toho nebylo málo, fotoaparát poměrně dost vystupuje na obou stranách telefonu.

China: World’s first VR smartphone showcased at the China Hi-Tech Fair in Shenzhen

China: World's first VR smartphone showcased at the China Hi-Tech Fair in Shenzhen

Cena telefonu se má pohybovat od 500 dolarů až do 1300 dolarů. K dispozici by měly být dvě verze telefonu, změny ve specifikacích přitom nenajdeme. Dražší model se liší v konstrukci, kdy namísto plastového krytu, najdeme v horní části telefonu u fotoaparátu kůži, zlato a čtyři diamanty. Protože když mít podivný telefon, tak úplně se vším.

Když se vrátíme ke specifikacím, tak obě verze mají 5,5“ velký FullHD displej, procesor od MediaTeku, 4GB RAM a 64GB vnitřní paměti. Rozlišení fotoaparátu je 13 MPx na každé straně. Baterie má kapacitu 3 560 mAh. Nechybí také konektor USB typu C a čtečka otisku prstů.

Co říkáte na tento telefon? Myslíte, že v budoucnosti uvidíme 360° kameru u normálních značek?

Zdroj: theverge.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)