Prototyp OnePlus 9 5G se na eBay prodal za 64 tisíc korun

prototyp telefonu

Nové vlajkové telefony OnePlus mají dorazit až v polovině března roku 2021, ovšem pokud jste nedočkaví, mohli jste si jeden koupit už teď. Na eBay se totiž prodal prototyp OnePlus 9 5G, který mimochodem nedávno unikl na internet za 3 000 dolarů, což je v přepočtu asi 64 tisíc korun.

Prototyp OnePlus 9 5G

V popisku uvádí prodejce několik zajímavostí. Například tu, že je v telefonu nainstalován OxygenOS s Androidem 11, na který nezaručuje aktualizaci. Dále je ve spodní straně displeje vyobrazeno několik písmen a čísel, které nelze odstranit. Prodáván byl navíc pouze samotný telefon, bez nabíječky a krabičky. Prodejce dále uvedl, že nemůže zaručit včasné dodání kvůli velké zátěži přepravních společností. Přesto si telefon tedy poměrně rychle našel svého nového majitele.

Co se týče specifikací, OnePlus 9 bude vybaven 6,55″ panel se 120 Hz frekvencí a Full HD+ rozlišením. Tikat zde bude nejnovější čipset Snapdragon 888 spolu s 8 GB RAM a 128 GB úložištěm.

Koupili byste si takový telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)