Menu

Příští model Samsung Galaxy S bude mít více místa pro baterii

V příštím roce by společnost Samsung měla posunout další hranice. Nový model telefonu Samsung Galaxy S by měl přijít s technologií základních desek SLP. To výrobci umožní umístit více komponent na jednu desku, čímž by se teoreticky uvolnilo místo pro větší baterii.

Další model Samsung Galaxy S přijde s novou technologií

SPL je základní deska nové generace využívající technologii polovodičů, kterou by Samsung měl poprvé zavést u svých přístrojů. Technologie SPL bude mít dopad na celkovou konstrukci telefonů.

samsung galaxy S vice mista pro baterii

 

Ze zprávy ETNews vyplývá, že tuto technologii Samsung vyvíjí záměrně s cílem umístit do příštího smartphonu Samsung Galaxy S9 větší baterii. Dále uvádějí, že technologie SPL bude využitelná pouze pro zařízení poháněné čipsetem Exynos. To je zajímvá informace, která by mohla naznačit i to, že Samsung nepočítá se Snapdragonem pro americký trh a místo toho přijde v jedné verzi s Exynosem. Ze záměru Samsungu je patrné, že se budou snažit vyvarovat problému s Galaxy Note 7, který musel být nakonec stažen z trhu úplně.

Ocenili byste u modelu Galaxy S9 baterii s větší kapacitou?

Zdroj: etnews.com

 

Komentáře

loko1

8.8.2017 22:18

“Mohli bychom to ušetřené místo použít pro větší baterie, ale dle našeho průzkumu 99% uživatelů radši požaduje ubrat milimetr na tloušťce. No a bohužel baterie bude také malilinko menší. Díky úspornějšímu chipsetu to možná skoro nepoznáte…..”

Uni

uni -85

9.8.2017 9:53

Jako iPhone 8?:)

Synus

Synus 0

9.8.2017 12:53

Bez průzkumu 99% uživatelů 1mm nepozná, ale 100% uživatelů řve že musí nabíjet každý den 1-2x ;o)

RSS (komentáře k článku)