Oblíbené stavění věznice je venku. Prison Architect můžete stahovat zdarma

prison architect

V některých zemích už můžou lidé hrát Prison Architect na mobilu dva týdny, zbytek světa se dočkal nyní. Tato hra se stala na počítačích velmi oblíbenou, stavíte a budujete v ní co možná nejlepší vězení na světě.

Prison Architect je na Androidu zdarma

Před několika týdny jsme tu měli podobnou hru, která také pocházela původně z PC. Jedna se o The Escapists a hlavním úkolem v ní je dostat se ven z různých vězení. V Prison Architect jak už název napovídá, se jedná o něco jiného. Je to tycoon hra z vězeňského prostředí, kdy dostáváte pod palec kompletní správu vězení, a to včetně jejího vybudování.

Prison Architect: Mobile – Coming this Spring!

Prison Architect: Mobile - Coming this Spring!

Na první pohled vypadá poměrně jednoduše, ale to jenom klame svým kresleným vzhledem. Jedná se o komplexní strategickou hru, kde budete muset promýšlet každý detail vašeho vězení. Velmi netradiční je i to, že hra je plná černého humoru. Novinkou je to, že mobilní verze se dá zdarma stahovat a hrát. Obsahuje totiž dodatečné in-game nákupy za reálné peníze, to v PC verzi normálně nenajdeme. Dostupná je pouze na tablety, zajímavé ale je, že například pro Galaxy S8 je instalace povolena.

Problémem můžou být prvotní neduhy se spuštěním, jak můžeme vidět v komentářích na Google Play. Vývojáři ale na opravách pracují a snad se brzy dočkáme stejně kvalitní hry jako na počítačích.

Prison Architect: Mobile
Prison Architect: Mobile

Vyzkoušíte si Prison Architect?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)