Přihlašování do Windows se urychlí díky Samsung telefonům

prihlasovani do windows

Přihlašování do Windows bude nyní snadnější pokud vlastníte mobilní telefon od Samsungu. Společnost aktualizovala svou aplikaci Flow, která nyní pracuje i s technologií Windows Hello, a to na každém počítači s Windows 10.

Přihlašování do Windows doplní i notifikace

Pomocí aplikace Samsung Flow, která je k dispozici zdarma na Google Play, si můžete jednoduše odemknout počítače, notebooky, nebo tablety, které běží na poslední verzi Windows 10.

Podle společnosti Samsung je podporováno několik vlajkových a premiovějších modelů z posledních let. Přesněji se jedná o Galaxy A5, Galaxy A7, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy S8 a Galaxy Tab S3. Kromě aplikace na Google Play, budete muset také stáhnout PC verzi Samsung Flow z Windows Store. Ta by měla být již brzy dostupná i pro Česko, postupně se uvolňuje na trhy.

Nejedná se přitom o jedinou novinku. Uživatelé si budou moct zobrazit i notifikace na svém PC. Připravil se také jednodušší přenos a synchronizace souborů mezi telefonem a počítačem. Poslední novinkou je možnost vytvořit bezproblémový a rychlý mobilní hotspot mezi PC a telefonem.

Vyzkoušíte předělanou aplikaci Samsung Flow?

Zdroj: androidheadlines.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)