Prémiový Xiaomi Redmi telefon na prvním snímku. Má vysunovací selfie kameru

premiovy xiaomi redmi spekulace

Prémiový Xiaomi Redmi telefon byl již před několika dny oficiálně potvrzen, kdy se krátce o něm zmínil generální ředitel společnosti Lu Weibing. Potvrzeno bylo to, že se nebude nazývat Redmi X, společnost připravuje údajně lepší název. Telefon by měl mít Snapdragon 855, který doplní vysunovací selfie kamera a trojice fotoaparátů na zadní straně.

Xiaomi Redmi s vysunovací selfie kamerou na prvním snímku

Na čínské sociální síti Weibo se objevil i údajný render telefonu Redmi X. Jak už víme, takto se telefon nazývat nebude. Co se týče samotného designu, tak si můžete všimnout bezrámečkové přední strany. A to díky vysunovací selfie kameře, která uprostřed rámu. Na zadní straně jsou tři hlavní fotoaparáty podobně jako u Xiaomi Mi 9. (Heuréka)

premiovy telefon xiaomi redmi

Očekává se také levnější verze telefonu s identickým designem, ale horšími parametry, podobně jako to má Xiaomi Mi 9 SE (Heuréka). O výkon se má starat Snapdragon 730, zároveň nemá mít 48 MPx hlavní fotoaparát. Představení obou telefonů má proběhnout už brzy.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na tento prémiový Xiaomi Redmi telefon?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)